ارور لباسشویی ال جی و رفع خطا ماشین لباسشویی lg

ارور لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی یکی از وسایل بسیار کارامد در منزل به شمار می‌رود بخاطر استفاده روزانه از این وسیله برخی شاهد اختلال و بروز ارور ماشین لباسشویی ال جی بر روی صفحه نمایشگر آن خواهند بود که برای درک بیشتر و آگاهی از این ارورها با ما همراه شوید تا بدانید ارور ماشین لباسشویی ال جی به چه دلایلی است و برای رفع این ارورها چه کار باید کرد.

ارور PF لباسشویی ال جی

وجود این ارور ماشین لباسشویی ال جی بخاطر نوسانات برق یا ایراد در محافظ یا اتصالی در سه راهی برق یا ایراد در سیستم برق دستگاه می‌باشد که بخاطر قطع شدن برق ماشین لباسشویی در حین کار می‌باشد و بعد از آمدن دوباره برق، این ارور بر روی صفحه نمایش دستگاه به نمایش در خواهد آمد که با انتخاب یک دکمه از پنل دستگاه و استارت دوباره این ارور برطرف می‌شود.

اگر ارور برطرف نشد پریز دستگاه را چک نمایید و حتی الامکان دستگاه را مستقیم و بدون نیاز به محافظ و سه راهی به برق متصل نمایید و اگر از سه راهی و محافظ استفاده می‌کنید آنها چک نمایید و از سالم بودن پریز و سه راهی و محافظ برق و کابل دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

ارور DE لباسشویی ال جی

وجود این ارور ماشین لباسشویی ال جی بخاطر بسته نشدن درب لباسشویی است و باید چک نمایید که درب لباسشویی خوب بسته شده باشد و برای رفع این ارور بهتر است که درب لباسشویی را یکبار بازو بسته نمایید تا ارور ماشین لباسشویی ال جی برطرف شود.

همچنین امکان دارد بخاطر پر بودن لباسشویی و به زور بسته شدن درب لباسشویی باشد حتی الامکان از پر کردن بیش از حد لباسشویی اجتناب نمایید در نهایت اگر برطرف نشد با تعمیرکار لباسشویی در تماس باشید.

ارور CL لباسشویی ال جی

ارور CL لباسشویی ال جی

نمایش این ارور در ماشین لباسشویی ال جی برای قفل کودک دستگاه می‌باشد که در صورت اکتیو بودن قفل کودک این ارور به نمایش در می‌آید که برای حفاظت و امنیت دستگاه در برابر راه اندازی دستگاه و تغییر وضعیت تنظیمات تعبیه شده است که برای برطرف کردن این ارور دکمه Child Lock یا قفل کودک را به مدت 5ثانیه نگه دارید قفل کودک غیرفعال می‌شود و بقیه دکمه ها در دسترس قرار می‌گیرند.

ارور UE لباسشویی ال جی

ارور UE لباسشویی ال جی

وجود این ارور ماشین لباسشویی ال جی بخاطر عدم تعادل لباس های درون لباسشویی است که بیشتر در زمان شستشوی حوله بزرگ، پرده، روفرشی، پتو، عروسک و… این ارور به نمایش در می‌آید و برای برطرف کردن این ارور حجم لباس های داخل لباسشویی را بازبینی نمایید که بیش از حد سنگین نباشند.

در هنگام استفاده از خشک کن دستگاه امکان نمایش این ارور وجود دارد حتی الامکان از قرار دادن لباس ها بر روی دور 1000 اجتناب نمایید و در صورت زیاد بودن لباس ها روی دور 400 تنظیم نمایید.

ارور OE لباسشویی ال جی

وجود این ارور ماشین لباسشویی ال جی بخاطر عدم تخلیه آب می‌باشد که در صورت اختلال در شیلنگ تخلیه دستگاه یا کیپ شدن لوله فاضلاب آشپزخانه، عدم کارکرد درست فیلتر پمپ تخلیه دستگاه یا مشکل در سیم کشی دستگاه می‌تواند باشد.

برای رفع این ارور ماشین لباسشویی ال جی ابتدا قسمت تخلیه آب دستگاه را بازبینی نمایید که دقیقا شیلنگ دستگاه داخل محل فاضلاب آشپزخانه قرار بگیرد و در صورت هرگونه گرفتگی آن را با فنر باز نمایید.

مسیر قرار گرفتن شیلنگ آب را بازرسی نمایید تا هیچگونه پیچ خوردگی یا تا شدنی اتفاق نیافتاده باشد و حداقل 60سانتیمتر شیلنگ از سطح زمین فاصله تا محل فاصلاب آشپزخانه داشته باشد.

ارور IE لباسشویی ال جی

وجود این ارور ماشین لباسشویی ال جی بخاطر عدم وارد شدن آب در داخل دستگاه می‌باشد که به می‌تواند دلایلی زیادی داشته باشد مانند قطعی آب منزل، بسته بودن شیر آب ورودی دستگاه، خرابی و اختلال در شیر برقی یا برد دستگاه می‌توان اشاره نمود.

برای برطرف کردن این ارور باید از وجود آب و فشار آب در منزل خود اطمینان حاصل فرمایید و در قدم بعدی شیلنگ ورودی آب را بازبینی نمایید که تا خوردگی یا پیچ خوردگی در مسیر شیلنگ وجود نداشته باشد.

ارور CF لباسشویی ال جی

وجود این ارور ماشین لباسشویی ال جی بخاطر خاموش کردن دستگاه در حین خشک کردن لباس ها می‌باشد و زمانی این ارور نمایش داده می‌شود که دستگاه در حال خشک کردن لباس ها باشد و شما دستگاه را خاموش نمایید موتور فن خشک کن برای ایمنی به مدت یک دقیقه کار خواهد کرد و سپس خاموش می‌شود سپس دستگاه اروری CF نمایش خواهد داد.

در این مقاله به بررسی متداول ترین ارورهای ماشین لباسشویی ال جی پرداختیم در پایان خوشحال می‌شویم تا تجارب خود را درباره ارورهای ماشین لباسشویی ال جی با ما به اشتراک بگذارید شاد و پیروز باشید.

خدمات تعمیر لباسشویی فنی هاب تایید شده از طرف خدمات آنلاین تعمیر لباسشویی استاده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *