تعمیر ماشین لباسشویی و قیمت تعمیرات لباسشویی در منزل

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی

در دنیای امروز استفاده از ماشین لباسشویی جزیی از آسایش و آرامش مادران شده است چون در گذشته یکی از معضلات مادران خانه به شمار می‌آمد، خراب شدن و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی، یکی از بدترین اتفاقات خانواده به شمار خواهد آمد؛ چرا که خرید لباسشویی جدید با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی، فشار سنگین اقتصادی بر خانواده تحمیل خواهد کرد و بهترین گزینه ی پیش رو تعمیر ماشین لباسشویی خواهد بود، اما نگران نباشید با ما تا پایان این مقاله همراه شوید تا نسبت به قیمت تعمیر لباسشویی در منزل و رایج ترین خرابی های لباسشویی آگاهی پیدا نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی یک کار کاملا تخصصی به شمار می‌آید و در صورت خرابی لباسشویی اقدام به تعمیر آن ننمایید و با نمایندگی تعمیرات لباسشویی تماس بگیرید و از متخصصان این حوزه برای تعمیر لباسشویی در منزل کمک بگیرید.

رایج ترین خرابی های تعمیر لباسشویی در منزل

در ادامه به رایج ترین خرابی های ماشین لباسشویی می پردازیم زمانی به خرابی لباسشویی پی می بریم که در عملکرد آن اختلال ایجاد شود و در نتیجه لباس های داخل دستگاه به خوبی شسته نمی‌شود که باید در سریع ترین زمان به فکر تعمیر و سرویس دستگاه باشید که در ادامه به تعدادی از این خرابی ها می پردازیم:

دستگاه لباسشویی روشن نمی شود

روشن نشدن لباسشویی عمدتا به برق لباسشویی مربوط می‌شود، در اولین قدم وجود جریان برق در کنتور را بررسی نمایید و وصل بودن کابل برق به پریز را بازبینی نمایید و در قدم بعدی کابل برق را بازرسی کنید، چرا که امکان دارد ایراد از پارگی یا معیوب بودن کابل برق باشد سیستم برق لباسشویی باید کنترل شود.

خرابی کلید لباسشویی در این مواقع بسیار شایع است و اگر کلید سالم بود باید رابط های میکروسوییچ دستگاه چک شود در صورت خرابی در هر قسمت، اقدام به تعویض قطعه معیوب نمایید.

لباسشویی لباس ها را آبگیری نمی کند

آبگیری لباس های داخل دستگاه یکی از مهم ترین مراحل شستشوی لباس ها به حساب می‌آید و در صورت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی نشان از تعمیر ماشین لباسشویی می دهد و علت های مختلفی می‌تواند داشته باشد مانند خراب شدن رابط های میکروسوییچ، معیوب بودن شیرهای ورودی آب، باز بودن درب لباسشویی، خرابی در قسمت هیدرواستات می‌توان اشاره نمود.

متوقف شدن لباسشویی بعد از آبگیری

یکی از مشکلاتی که خیلی از مواقع، افرادی که از لباسشویی استفاده می‌کنند با آن روبرو می‌شوند متوقف شدن لباسشویی بعد از آبگیری می‌باشد، که دلایلی مختلفی می‌تواند داشته باشد مانند: خرابی موتور تایمر، خرابی در قسمت هیدرواستات، اتصالی در بین سیم های رابط را می‌توان نام برد.

لرزش و حرکت کردن همراه با صدای زیاد ماشین لباسشویی

لرزش لباسشویی و حرکت کردن آن که معمولا با صدای زیاد همراه است نشان از تراز نبودن محل ماشین لباسشویی می‌باشد، اگر پایه های لباسشویی به خوبی تراز نشده باشند علاوه بر لرزش شاهد حرکت ماشین لباسشویی نیز خواهیم بود و دلیل دیگری که وجود دارد میزان ظرفیت و بار زیاد لباس ها خواهد بود حتی الامکان از قرار دادن لباس بیش از حد در داخل ماشین لباسشویی اجتناب نمایید.

از دیگر دلایلی که با وجود تراز بودن و اندازه بودن میزان لباس ها در داخل دستگاه باعث لرزش ماشین لباسشویی می‌شود به خرابی برد الکترونیک یا تایمر می‌توان اشاره نمود.

عدم گرم شدن آب داخل ماشین لباسشویی

دلیل گرم نشدن آب در داخل ماشین لباسشویی به خاطر اختلال در تایمر می باشد، چرا که تایمر وظیفه کنترل تنظیمات تمام قسمت های ماشین لباسشویی را دارا می باشد و هرگونه خرابی در این قسمت باعث ایجاد اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی خواهد بود که گرم نشدن آب هم یکی از دلایل اختلال و خرابی در تایمر می باشد.

همچنین اگر ترموستات خراب باشد یا به خوبی کار نکند باید سیم های رابط آن را که به تایمر متصل است را بازبینی نمود و در صورت اتصالی سیم های رابط یا خود ترموستات باید تعویض گردد.

هزینه تعمیر لباسشویی در منزل

هزینه تعمیر لباسشویی در منزل بستگی به برند و مدل و میزان خرابی ماشین لباسشویی دارد چرا که بعضی از قطعات امکان تعمیر دارند و تعمیرکار مجرب می‌تواند آن را به خوبی تعمیر نماید و دیگر نیاز به تعویض آن نیست و در این صورت هزینه کمتری برای شما خواهد داشت.

همچنین خرابی و سوختن بعضی از قطعات هزینه بیشتر و مدت زمان بیشتری برای تعمیر آن نیاز دارد که تعمیرکار مجرب با بررسی قسمت های مختلف هزینه دقیق تعمیر لباسشویی در منزل را تعیین می نماید.

در گذشته برای تعمیر ماشین لباسشویی باید دستگاه را با دشواری و سختی هایی که وجود داشت به محل تعمیرگاه انتقال داده و تعمیرکار با چک کردن قسمت های مختلف هزینه تعمیر ماشین لباسشویی را تعیین می نمود اما امروزه کار بسیار راحت شده است و نیازی نیست که ماشین لباسشویی جابجا شود با توجه به سیستم آنلاین، تعمیرکار به محل مورد نظر مراجعه نموده و از صرف زمان و انرژی زیاد برای حمل آن به تعمیرگاه بی نیاز خواهید شد.

جمع بندی مقاله و کلام پایانی

در این مقاله به شایع ترین خرابی ماشین لباسشویی و هزینه تعمیر لباسشویی در منزل پرداختیم در پایان خوشحال می‌شویم تجارب و نظرات خود را درباره تعمیر ماشین لباسشویی در منزل را برای ما و دیگر دوستانتان در قسمت نظرات همین مقاله در میان بگذارید شاد و موفق باشید.

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی فنی هاب تایید شده از طرف خدمات آنلاین تعمیر ماشین لباسشویی استاده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *