فرق انواع مدل های ماکروفر و ماکروویو

اجاق های مایکروویو سه نوع دارند: شخصی ، گریل و کانوکشن. مایکروویو انفرادی سطح اولیه یا ورودی ، مایکروویو گریل مرحله بعدی و مایکروویو کانوکشن در بالاترین سطح در نظر گرفته می شوند. تفاوت اصلی بین این سه ویژگی ، وات و قیمت است.

اجاق مایکروویو انفرادی چیست؟


مایکروویو انفرادی مایکروویو اولیه / سطح ورودی است که برای گرم کردن مجدد غذا و نوشیدنی ها ، طبخ رشته فرنگی و یخ زدایی از غذاهای منجمد طراحی شده است. مایکروفرهای انفرادی ( مشاهده شماره نمایندگی تعمیر ماکروفر ) از اشعه الکترومغناطیسی برای پخت غذا و نوشیدنی استفاده می کنند. اجاق مایکروویو انفرادی هم در آشپزخانه های تجاری و هم در آشپزخانه های خانگی قابل استفاده است. این مایکروفرها از وات برای تبدیل انرژی به گرما استفاده می کنند و سپس غذا را می پزد.

مایکروویو انفرادی ارزانترین مایکروویو از سه مایکروویو است که در این پست ذکر شده است. این مایکروفرها تقریباً در هر کجا از جمله اتاق های استراحت اداری ، آپارتمان های کوچک و آشپزخانه های رستوران دیده می شوند.

این مایکروویوها با ترکیبی از صفحه گردان و وات غذا و نوشیدنی می پزند. این میز گرانشی طوری طراحی شده است که حتی در تمام غذا یا نوشیدنی پخت و پز ایجاد می کند.

مایکروویو انفرادی فقط با عنوان “مایکروویو” برچسب خورده است ، و به دلیل کمبود ویژگی ها و طراحی اولیه می توانید بگویید که انفرادی است.

در این بخش موارد استفاده احتمالی ، وات ، دامنه قیمت ، ظرفیت اجاق گاز و ویژگی های اجاق مایکروویو انفرادی را بحث خواهم کرد.

نمونه های مایکروویو گریل

در اینجا چند نمونه از اجاق های مایکروویو گریل آورده شده است:

 • اجاق مایکروویو کبابی سامسونگ ME21K7010DG
 • اجاق مایکروویو KitchenAid KMCC5015GSS همراه با کباب کردن
 • اجاق مایکروویو فاربرور FMO12AHTBSG با کوره
 • اجاق مایکروویو Cuisinart CMW-200 با کوره
 • اجاق مایکروویو Emerson MWCG1584SB با کوره
 • اجاق مایکروویو شارپ AX-100S با کوره
 • مایکروویو و کوره RCA RMW1182

نمونه های ماکروویو انفرادی

در اینجا چند نمونه از اجاق های مایکروویو Solo آورده شده است:

 • اجاق مایکروویو توشیبا EM925A5A-BS
 • مایکروفر آشپزخانه Westinghouse WM009
 • اجاق مایکروویو سحر و جادو MCM1310W
 • اجاق مایکروویو Faberware FMWO11AHTBKB
 • مایکروویو پیشخوان دوو KOR-7LREM

اجاق مایکروویو گریل چیست؟

مایکروویو گریل مایکروویو است که به خانواده طعم گریل می دهد بدون اینکه نیازی به آتش زدن کوره در فضای باز داشته باشد. اجاق مایکروویو گریل می تواند تمام کارهایی را که مایکروویو انفرادی می تواند انجام دهد به علاوه کباب پیتزا ، مرغ و ماهی.

مایکروویو گریل غذا را با بخاری مخصوص گریل و لوازم جانبی اضافی کباب می کند. این سیم پیچ های مخصوص کباب سازی امکان کبابی ، برشته شدن و بو داده شدن غذا را فراهم می کنند.

مایکروویو گریل می تواند کمی گرانتر از مایکروویو انفرادی باشد ، اما قیمت آن باید از مایکروویو همرفت کمتر باشد. ویژگی کباب کردن در این مایکروویو ها را می توان با یک فشار ساده یک دکمه فعال کرد.

در طول تحقیقات من ، به نظر می رسید که مایکروویو های گریل بسیار کمتر از مایکروویو های انفرادی یا همرفت هستند. این می تواند به این دلیل باشد که مایکروویو های گریل به سادگی یک ویژگی یک دکمه ای هستند ، یا به این دلیل که مصرف کنندگان مایکروویو را محلی برای کباب کردن نمی دانند.

امکانات

مایکروویو های ژیل همان ویژگی های کوره های انفرادی ، به علاوه کباب پز ترکیبی ، کوره برقی ، صفحه خاموش / روشن و حالت اکو را دارند. کباب پز ترکیبی اجازه می دهد آشپز همزمان با کباب پز و مایکروویو بپزد. مزیت کباب پز ترکیبی پخت و پز غذا در زمان کمتری است.

ویژگی کباب پز قدرت به شما امکان می دهد فقط از قسمت گریل استفاده کنید. استفاده از این ویژگی فقط ممکن است باعث پخت غذا نسبت به تنظیمات دیگر شود. اگر آشپزها از ویژگی های کباب پز استفاده می کنند ، باید خاموش شوند.

منبع

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *