قیمت تعمیر یخچال و هزینه نمایندگی تعمیرات یخچال

قیمت تعمیر یخچال

یخچال یکی از وسایل بسیار پر اهمیت در زندگی امروزه انسان هاست که وظیفه حفظ و نگهداری و تازه ماندن مواد غذایی فاسد شدنی را بر عهده دارد که به مرور زمان نیاز به تعمیر یخچال الزامی می شود و با توجه به قیمت بالای یخچال، بهترین و آسان ترین راهکار تعمیر یخچال می باشد چرا که قیمت تعمیر یخچال با قیمتی بسیار کم قابل انجام می باشد و شما می توانید با کمترین قیمت تعمیر یخچال در منزل، خرابی یخچال خود را مرتفع سازید فقط کافی است با نمایندگی تعمیرات یخچال تماس بگیرید تا تعمیرکار به محل شما اعزام شود و مشکل و عیب یابی یخچال شما صورت پذیرد با ما همراه شوید تا با قیمت تعمیر یخچال و نکاتی برای کاهش قیمت تعمیر یخچال در این مقاله آشنا شوید.

حمتما بخوانید: چرا موتور یخچال یکسره کار می‌‌‌کند؟

قیمت تعمیر یخچال

با توجه به اینکه یخچال از قطعات مختلفی ساخته شده است با توجه به میزان خرابی و مستهلک شدن یخچال هزینه تعمیر یخچال متفاوت می باشد و نوع خرابی قطعات مختلف متفاوت می باشد و هر قطعه قیمت مخصوص به خود را دارد معمولا قطعاتی که به مرور شامل استهلاک می شوند عبارتند از: موتور، تایمر، برد، آب سرد کن، کمپرسور، کندانسور، ترموستات، شلنگ دور درب یخچال و… را می توان اشاره کرد.

قیمت تعمیر یخچال در منزل

اگر تعمیرکار به منزل شما مراجعه نماید هزینه ایاب و ذهاب و بارگیری به شرکت را نخواهید داشت و هزینه تعمیر یخچال بسیار کمتر برای شما خواهد بود، اما در صورتی که نیاز به حمل یخچال به نمایندگی تعمیر یخچال باشد هزینه ایاب و ذهاب و بارگیری به هزینه های تعمیر یخچال افزوده خواهد شد و شما حداقل به یک کارگر ساده و یک وانت بار برای حمل و انتقال یخچال به محل نمایندگی تعمیر یخچال نیاز خواهید داشت.

با اعزام تعمیرکار به محل توسط نمایندگی تعمیر یخچال، تعمیرکار شروع به عیب یابی یخچال شما خواهد نمود و با توجه به خرابی قطعه مورد نظر قیمت تعمیر یخچال را به صورت دقیق تعیین می نماید و اقدام به تعمیر یخچال خواهد نمود.

خدماتی که برای تعمیر یخچال ارائه می شود عبارتند از:

بسیاری از دوستان همواره با ما تماس می گیرند و این سوال را می پرسند که تعمیر یخچال شامل چه مواردی می شود؟ که در ادامه این خدمات را برای شما کامل بیان می کنیم:

  • تعمیر انواع یخچال قدیمی
  • تعمیر انواع یخچال دو قلو و ساید بای ساید اعم از ایرانی و خارجی
  • تعمیر انواع یخچال فریزر
  • تعمیر و تعویض کمپرسور، ترموستات، فیلتر یخچال ساید بای ساید
  • تعمیر و تعویض موتور یخچال و ضربه خوردگی آن
  • تعمیر و تعویض یخساز و آبسرد کن
  • تعمیر و تعویض شلنگ دور درب یخچال
  • نشت یابی و شارژ گاز یخچال های معمولی و ساید بای ساید
  • تنظیم رگلاژ درب انواع یخچال و در صورت لزوم تعویض زبانه آن
  • و…

پایین آوردن قیمت تعمیر یخچال

در اولین قدم برای اینکه هزینه های تعمیر یخچال را کاهش دهید تهیه یخچال های با برند معتبر همراه با ضمانت نامه در بازار می باشد هرچقدر کیفیت برند یخچال بالاتر باشد هزینه تعمیر یخچال با توجه به استفاده قطعات اصلی، کمتر خواهد بود.

دومین نکته برای پایین آوردن هزینه تعمیر یخچال تمیز نمودن یخچال طی اقدامات روزانه و هفتگی و ماهانه می باشد هرچقدر در نگهداری یخچال دقت بیشتری داشته باشید طول عمر مفید یخچال بالاتر خواهد رفت چرا که استفاده اصولی و درست از یخچال باعث بالارفتن راندمان کاری یخچال خواهد شد.

سومین نکته تعویض فیلتر آب هر شش ماه یکبار انجام دهید با این کار از جرم گرفتن و رسوب بالا در فیلتر آب جلوگیری خواهید کرد و باعث عملکرد بهتر مابقی قطعات خواهد شد.

چهارمین نکته ی که باید به آن اشاره نمود تمیز کردن کندانسور یخچال، هر ساله باید انجام شود چرا که به مرور زمان گرد و غبار بر روی کندانسور جذب می شود و باعث گرم شدن بیش از حد کندانسور خواهد شد و باعث خرابی قطعه کندانسور خواهد شد و هزینه تعمیر کندانسور بسیار بالا می باشد.

پنجمین نکته مکان قرارگیری یخچال حتی الامکان تراز باشد چرا که باعث ایجاد صدای گوشخراش و در نهایت باعث خرابی قطعات مختلف خواهد شد.

ششمین نکته استفاده از محافظ برق یخچال می باشد چرا که با نوسانات برق به یخچال شما آسیب نخواهد رسید.

هفتمین نکته از قرار دادن غذای گرم و مواد داغ داخل یخچال اجتناب نمایید چرا که باعث خراب شدن دماسنج داخل یخچال و فشار به کمپرسور و کندانسور یخچال و یکسره شدن موتور برای تولید سرمای بیشتر خواهد شد.

هشتمین نکته یخچال را زیاد به دیوار نچسبانید، چرا که باعث عدم تهویه هوای کمپرسور و کندانسور خواهد شد و باعث داغ شدن بدنه یخچال و موتور یخچال خواهد شد حتی الامکان یخچال 35سانتیمتر از دیوار فاصله داشته باشد.

جمع بندی مقاله و کلام پایانی

در صورت خرابی یخچال یا هرگونه مشکل در صورت لزوم یخچال را از برق بکشید و با نمایندگی تعمیر یخچال تماس بگیرید، چرا که تعمیر یخچال نیازمند دانش تخصصی می باشد و باید توسط تکنسین فنی تعمیر یخچال مورد بازبینی و تعمیر قرار گیرد؛ از انجام هرگونه اقدام برای تعمیر یخچال توسط افراد غیر آگاه و غیرفنی جلوگیری نمایید. در پایان خوشحال می شویم نظرات و تجارب خود را درباره قیمت تعمیر یخچال با ما و دیگر دوستانتان در میان بگذارید شاد و پیروز باشید.

تایید شده از طرف تعمیر یخچال استاده

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *